Skal vi ringe dig op?

Udfyld felterne, og vi kontakter dig.​

 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Administration / maskinsalg​

Benny Hansen

Maskinsælger

Direkte tlf. 63571214

Mobil: 20321255

E-mail:benny@kaedeby.dk​

Brian Dalsgaard

Sælger

Mobil: 40236955

E-mail: brian@kaedeby.dk​

Carsten Wessel

Indehaver/maskinsælger

Direkte tlf. 63571215

Mobil: 20222655

E-mail:cw@kaedeby.dk

Kontoransvarlig / kontorassistent​

Pia Andersen
Kontorassistent
Direkte tlf. 63571211

E-mail: kontor@kaedeby.dk

Mia Wessel

Indehaver/kontorassistent
Direkte tlf. 63571210

E-mail: mw@kaedeby.dk

Lager / Butik​

Carsten Hansen
Lagerchef
Direkte tlf. 63571212

E-mail: carsten@kaedeby.dk

Stina Nielsen

Lagerekspedient

Direkte tlf. 63571216

E-mail: stina@kaedeby.dk

Mikael Jensen
Lagerekspedient
Direkte tlf. 63571218

E-mail: mikael@kaedeby.dk

Værksted​

Jens Agnalt
Værkfører
Direkte tlf. 63571213
Mobil: 20225555

E-mail: Jens@kaedeby.dk

Knud Sørensen

Mekaniker​

Palle Sæderup

Mekaniker​

Jens Theodorsen

Mekaniker​

​Billede kommer snart

Mads Ole Lynge

Mekaniker​

​Billede kommer snart

John Fogedgaard

Mekaniker​

Kaj Thygesen

Mekaniker​

Henrik Jørgensen

Mekaniker​

​Billede kommer snart

Christian Egmose

Lærling

Mathias Holm Pedersen

Meknaiker

Klaus Anderse

Tømrer - Dæk-montør​

​VVS & Olie

Jacob Sørnsen

VVS Afdelingsleder
Direkte tlf. 20491244

E-mail: jacob@kaedeby.dk

Tom Schultz

VVS montør​

​Billede kommer snart

Kim Johansen

VVS Montør

​Billede kommer snart

Peter Larsen

Oliefyr / VVS Montør

​Billede kommer snart

Erling Skovgård Pedersen

Installatør

​Billede kommer snart

John Fogedgaard

Smed / VVS Montør

Kontakt os på telefon:

Åbningstider:

Værksted, salgsafdeling og administration

Mandag - fredag:

7.30 - 16.00

Lørdag: lukket

Reservedele / butik

Mandag - fredag:

7.30 - 16.00

Lørdag: 9.00 - 12.00

VVS-afdeling

Mandag - torsdag:

7.30 - 16.00

Fredag: 7.30 - 14.30

Lørdag: Lukket

Kædeby Maskinforretning

Kædebyvej 1, 5932 Humble

CVR: 77283714​

Persondatapolitik

Telefon: 62 57 12 55

Fax: 62 57 27 55

Send e-mail​

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.